Kullanım Koşulları

İş bu şartlar sitenin kullanım kurallarını düzenlemektedir. Siteyi kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sitenin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir. Aynı şekilde, web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, aksaklıklar kusur ve bozuklulukların düzeltileceği, web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat verilmemektedir.

Bu web sitesindeki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile ilgili kampanya düzenleyici firma,marka veya şirketlerin sitelerinden alınmaktadır. Kampanyaduyuru.com kullanıcıların tüm kampanya haberlerine ve fırsatlara tek bir çatı altında ulaşmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Herhangi bir kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar ilgili kampanyayı düzenleyen firmanın web sitesine girerek kampanya detaylarına göz atması veya telefonla bilgi alması gerekmektedir. Aksi takdirde sadece sitemiz referans alınarak yapılacak kampanya katılımlarından doğabilecek olumsuzlukların sitemizi bağlayıcılığı olmayıp kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Kullanıcılar, bu web sitesinin herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Bu web sitesi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

Bu internet sitesine erişimden, sitede yer alan bilgilerin veya portal hizmetlerinin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun web site yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri ve portal hizmetlerini hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesi link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri veya resmi kuruluşlar
info@parafikir.net adresinden bizlere ulaşabilirler. İletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Kampanyaduyuru.com sitesini ziyaret eden her kullanıcı bu kuralları ve koşulları önceden kabul etmiş sayılır.