Çift Kişilik Jakuzi – Uygun Fiyata Jakuzi Modelleri

  • 14 Ocak 2018
  • 306 kez görüntülendi.
Çift Kişilik Jakuzi – Uygun Fiyata Jakuzi Modelleri

Jakuzi günümüzde artık her ev ve mekânda bulunan bir ihtiyaç haline gelmiştir. Uygun fiyatlı olması, sağlığa faydalı olması ve oldukça keyifli anları bizlere yaşatması ile jakuzi hayatımızı daha mutlu hale getirmektedir. Jakuzi eskiden lüks olarak bilinen ve gerçekten zenginlerin kullandığı bir banyo aracı iken günümüzde bu değişmiş olup her bütçeye göre jakuzi bulmak mümkün hale gelmiştir.

En çok tercih edilen jakuzi modellerinden birisi olan çift kişilik jakuzi hem çiftler için hem de daha rahat bir jakuzi keyfi yaşamak isteyenler için birebirdir. Diğer jakuzi modellerinden biraz daha pahalı olsa da barındırdığı nitelikler ile çift kişilik jakuzi diğer modelleri gölge altında bırakmaktadır. Gelin sizler ile en çok tercih edilen çift kişilik jakuzi modellerine göz atalım.

180×130 Çift Kişilik Jakuzi

En uygun fiyatlı çift kişilik jakuzi modellerinden birisi olan bu ürün her evin ihtiyacı olan bir banyo aracıdır. Eko, lüks ve dijital sistem olmak üzere toplam 3 sistem şeklinde çeşitleri bulunmaktadır. Dilediğiniz herhangi bir çeşidi temin edebilir, jakuzi keyfinizi taçlandırabilirsiniz.

Eko sistem, lüks sistem ve dijital sistemde 1.2 HP yerli motor kullanılmaktadır. Eko sistemde 10 adet bulunan hidromasaj seti lüks sistemde ve dijital sistemde 29 adet bulunmaktadır. Dijital sistemi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden birkaçı şunlardır: Dijital kontrol paneli, FM-Radyo, 7 renkli LED aydınlatma, hoparlör, su seviye sensörü ve CD çıkışı. Bu ve daha birçok özellik bulunan bu harika modele dilerseniz 9 aya varan taksit imkânı ile sahip olabilirsiniz.

185×120 Çift Kişilik Jakuzi

Diğer model ile aralarında pek bir fiyat farkı bulunmayan bu modelimizde birçok özelliği ile ön plana çıkıyor. Yine eko, lüks ve dijital sistem olarak 3 ayrı sistemi bulunan bu model ekstra özellikleri ile göz kamaştırıyor. Eko sistemde bir adet 1.2 HP yerli motor bulunurken lüks ve dijital sistemde 2 adet 1.2 HP gücünde yerli motor kullanılmaktadır. Eko sistemde bulunan 20 adet hidromasaj seti lüks ve dijital modellerde 36 adet olarak yer almaktadır. Dijital modeli diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise daha teknolojik bir yapıya sahip olmasıdır. Sizlerde dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

200×200 Çift Kişilik Jakuzi

Diğerlerinden fiyat olarak biraz yüksek olan son modelimiz özellik olarak dudak uçurtan cinsten! Eko, lüks ve dijital sistem olarak 3’e ayrılan model sayısı ile dilediğiniz tarzda bir jakuziye sahip olabiliyorsunuz. Eko sistemde bulunan 1 adet 1.2 HP yerli motor lüks ve dijital sistemlerde 2 adet bulunuyor. Eko sistemde bulunan 11 adet hidromasaj seti lüks ve dijital sistemde 26 adet bulunuyor.

Sizlerde bu ve daha birçok jakuzi modelleri için prestijbanyo.com ‘u ziyaret edebilir, kendinize göre en uygun jakuziyi seçerek banyo keyfinize şimdiden renk katabilirsiniz!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ