CardFinans’tan altinyildizclassics.com’da %20 İndirim ve 9 Taksit Kampanyası!

  • 29 Eylül 2017
  • 239 kez görüntülendi.
CardFinans’tan altinyildizclassics.com’da %20 İndirim ve 9 Taksit Kampanyası!

CardFinans’ınızla www.altinyildizclassics.com ‘da 30 Eylül 2017 tarihine kadar yapacağınız alışverişlerinizde sepette anında % 20 indirimden faydalanmanız için indirim kodu FAC20! Üstelik 31 Aralık 2017 tarihine kadar yapacağınız alışverişlerinizde 9’a varan taksit fırsatıyla!

Kampanya Tarihleri

Bu kampanyadan son gün yarın 30 Eylüle kadar faydalanabilirsiniz!

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında, müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

İndirim kampanyası, Fırsat kategorisinde yer alan ürünlerde geçerli değildir.

Kampanya yalnızca altinyildizclassics.com’da geçerlidir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi durumda kazanılan indirim tutarının tamamı geri alınacak, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.

Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Kampanya içeriğinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Altınyıldız Classicss’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Altınyıldız Classics mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Altınyıldız Classics’ten satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Altınyıldız Classics’ in 0 850 455 56 57 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ