Ozdilekteyim.com’da 10 TL indirim 20 TL’ye Varan MaxiPuan Kampanyası

  • 25 Eylül 2017
  • 245 kez görüntülendi.
Ozdilekteyim.com’da 10 TL indirim 20 TL’ye Varan MaxiPuan Kampanyası

Ozdilekteyim.com’da 10 TL indirime ilave 20 TL’ye Varan MaxiPuan!

Maximum Kart’la ozdilekteyim.com’dan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize işlem anında 10 TL indirime ilave;

• Kampanyaya bu sayfadan veya SMS göndererek katıldığınızda 15 TL MaxiPuan!
• Maximum Mobil’den katıldığınızda ise 20 TL MaxiPuan!

 

Kampanya Tarihleri

Bu kampanyaya 21 Eylül – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

 

Kampanya Detayları

Kazanacağınız MaxiPuan’ları Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: 3 farklı şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
• SMS göndererek kampanyaya katılmak için OZDILEKTEYIM yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
• Hemen bu sayfadan katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.

Unutmayın, 20 TL MaxiPuan sadece Maximum Mobil’den katılımlarda geçerli.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 08 Aralık 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 24 Aralık 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. İşlem anında verilecek 10 TL indirim Özdilek Alışveriş Merkezi ve Tekstil Sanayi A.Ş. tarafından sunulacaktır..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ