Maximum’dan Anadolu Sigorta Anneler Günü’ne Özel %5 İndirim!

  • 10 Mayıs 2018
  • 111 kez görüntülendi.
Maximum’dan Anadolu Sigorta Anneler Günü’ne Özel %5 İndirim!
5-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında İş Bankası kartlarına özel Anadolu Sigorta’dan yaptıracağınız Bireysel Sağlık Sigortası poliçelerinde %5 indirim! Size özel indirim kodunuzu SMS ile almak için Maximum Mobil’den kampanyaya katılmayı unutmayın. 
Kampanya müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri, Maximum Mobil’den aldığı indirim koduyla, birden fazla Bireysel Sağlık Sigortası poliçesi ödemesinde %5 indirim kazanabilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

 Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli).
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü uygulamaya dahil değildir. Poliçem Hazır Uygulaması üzerinden alınacak Bireysel Sağlık Sigortası teklif/poliçelerinde indirim geçerli değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ