Maximum Kartla Altınbaş’ta Pırlantada %20, Altında %10 İndirim!

  • 10 Mayıs 2018
  • 129 kez görüntülendi.
Maximum Kartla Altınbaş’ta Pırlantada %20, Altında %10 İndirim!
5-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Altınbaş mağazaları ve altinbas.com’dan İş Bankası kartlarınızla yapacağınız pırlantalı ürün alışverişlerinizde %20, altın ürün alışverişlerinizde %10 indirim!

Kampanya Detayları

5-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Altınbaş mağazalarından ve altinbas.com’dan tek seferde yapılacak ürün alışverişlerinde geçerli olup, pırlanta ürün alışverişlerinde %20 indirim, altın ürün alışverişlerinde %10 sunulmaktadır. İndirim, mağazalarda ödeme esnasında manuel olarak uygulanacak, altinbas.com’da ise sepete otomatik olarak uygulanacaktır.
1 karat ve üzeri pırlanta ürün alışverişlerinde, sarrafiye, tel bilezik, gram altın ve 22 ayar altın ürün alışverişlerinde geçerli değildir. Kampanyaya İş Bankası Bankamatik Kartları ve İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli) dahildir. Kampanya ürünün indirimsiz etiket fiyatı üzerinden geçerlidir. Kampanya başka kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz ya da birleştirilemez. İş Bankası ve Altınbaş kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ