Akaryakıt alışverişlerinizde 30 TL MaxiPuan!

  • 10 Mayıs 2018
  • 165 kez görüntülendi.
Akaryakıt alışverişlerinizde 30 TL MaxiPuan!
Maximum Mobil’den katılıma özel, Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından 15 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize 30 TL MaxiPuan!
Katılımınızı kampanya tarihleri arasında dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
Unutmayın,  Kampanyamız sadece Maximum Mobil uygulamamız ile katılıma özel olup 30 TL MaxiPuan kazanılabilecektir.
Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) kampanyaya dahildir.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum programına dahil Ziraat Bankası Kartları, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar 21 Mayıs 2018 tarihinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 4 Haziran 2018  olup kullanılmayan puanlar 5 Haziran 2018 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.  Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ