Axess Kart İle Teknosa’da Peşin Fiyatına 12 Taksit Ayrıcalığı!

  • 12 Eylül 2017
  • 251 kez görüntülendi.
Axess Kart İle Teknosa’da Peşin Fiyatına 12 Taksit Ayrıcalığı!

Teknosa mağazalarında ve www.teknosa.com.tr da elektronik ve bilgisayar ürünlerinde peşin fiyatına 6 taksitBeyaz eşya ürünlerinde 12 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.

Kampanya detayları:

Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Bank O’Card Axess, Kobi Axess kartları ,Free faydalanabilir. Kampanyaya Ticari kartlar dahildir.

Belirtilen kartların asıl/ek kart sahipleri faydalanabilir.Kampanya anlaşmalı BKM Express üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde de geçerlidir.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ