Pierre Cardin’de Bonus’a Özel 30 TL Pierre Cardin Bonus Hediye!

 • 13 Eylül 2017
 • 335 kez görüntülendi.
Pierre Cardin’de Bonus’a Özel 30 TL Pierre Cardin Bonus Hediye!

Pierre Cardin mağazalarından Bonus kredi kartlarıyla yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL Pierre Cardin  Bonus hediye kazanabileceksiniz.

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Pierre Cardin mağazalarından tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerinizde 30 TL Pierre Cardin Bonus verilecektir.

Kampanya Katılım Tarihleri

Bu kampanyaya 1 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Detayı

 

 • 30 TL  Pierre Cardin  Bonus, 01-30 Eylül 2017 tarihleri arasında Garanti posu üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL  Pierre Cardin Bonus kampanyasına “Hemen Katıl” butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • 30 TL  Pierre Cardin  Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 30 TL  Pierre Cardin  Bonus kazanabilir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 30 TL  Pierre Cardin Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL  Pierre Cardin Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL  Pierre Cardin  Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan Pierre Cardin Bonus’lar 08 Ekim 2017 tarihine kadar Pierre Cardin mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus’lar geri alınacaktır.
 • 30 TL  Pierre Cardin  Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL  Pierre Cardin Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 30 TL  Pierre Cardin Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ