İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

  • 13 Eylül 2017
  • 243 kez görüntülendi.
İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası’ndan Günde Sadece 5 TL taksit ödeyerek 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Alabilirsiniz!

İş Bankasının sunmuş olduğu bu kampanyadan sizde faydalanın! Türkiye İş Bankası sizlere hayallerinizi gerçekleştirmeniz için bu eşsiz fırsatı sunuyor!

Kampanyadan başvurabilmek için herhangi bir şart aranmamaktadır. Diğer banka ve kampanyalarda olanın aksine sizden herhangi bir kefil talep edilmemektedir. Tek yapmanız gereken İş Bankasına bu ihtiyaç kredisi için başvurmak!

Kampanyaya Nerelerden Başvurabilirim?

Kampanyaya başvurabileceğiniz birden fazla kanal bulunmaktadır. İlk olarak sizlere en yakın bir İş Bankası şubesine gitmeniz ve ihtiyaç kredisine başvurmanızdır. Ayrıca normal şubelerin dışından bankamatiklerden, internet şubesinden, telefon bankacılığından veya İşCep ve İşTabletler’den başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İşCep ve İşTablet üzerinden başvuruyu yapmak için uygulamanızın krediler bölümünde bulunan kredim hazır menüsüne gidip istenilen sözleşme onayını gerçekleştirin. Onaylanması halinde hesabınıza direk olarak aktarılacaktır. Ayrıca bu kampanyaya SMS üzerinden de başvurabilirsiniz. SMS üzerinden başvurabilmek için yapmanız gereken NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS göndermeniz. (Örneğin; NAKİT 254xxxxx244 10000 2000). Gönderilen her bir SMS için GSM operatörünüz tarafınıza 1 SMS ücreti yansıtacaktır.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Kampanyaya başvurup onay aldıktan sonra kampanya dahilinde İş Bankasından ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Kampanyadan almış olduğunuz kredinizi kampanya kapsamında 3 ile 48 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Ödeyeceğiniz vade miktarı ise ödemelerinize 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanır. Kredi için talep edilecek olan tahsis ücreti alacağınız kredi miktarına göre değişiklik gösterir. Ancak belirtilen bu ücrete %5 oranındaki BSMV dahil değildir. Ayrıca sizden sigorta primi talep edilebilir ve bu prim 35 yaş üzerinden hesaplanır.

Kampanya Kapsamında Kredilere Uygulanacak Olan Faiz Oranları nelerdir?

İş Bankasının sunmuş olduğu kredi miktarlarına göre uygulanan faiz oranları değişmektedir. 5.000 TL için uygulanacak olan faiz oranı 48 ay vade 1,29%  olup talep edilen tahsis ücreti 25 TL’dir. 48 ay vade sonunda geri ödenecek olan anapara ve faiz tutarı 7.122 TL’dir. 5.000 TL üstü kredi çekimlerinde uygulanan faiz oranı aşağıdaki şekilde belirtilmiştir.

  • 000 TL için %1,29
  • 000 TL için %1,29
  • 000 TL için %1,27
  • 000 TL için %1,25
  • 000 TL için %1,25’tir.

Uygulanan Faiz Oranları Vadeye göre Nasıl Değişiklik Gösterir?

Kredi aldığınız zaman uygulanacak olan vade oranı 3 ile 48 ay arasında değişir. 48 ay vade için uygulanacak olan faiz oranı en fazla %1,29 olur. Bundan daha az vadeler için uygulanacak olan faiz oranı banka tarafından belirlenir ve uygulanacak olan faiz oranı daha az olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ